Brudzeń Duży, grupa „Przebudzenie Ducha”
ul. Szkolna 10
wtorki godz. 18:00-19:30 (4)
Spotkania odbywają się w realu

Ciechanów, grupa „Jedność”
ul. Powstańców Wielkopolskich 1A
poniedziałek godz. 17:00 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Długosiodło, grupa „Wiosna”
ul. Królowej Jadwigi 1
salka przy plebanii (na przeciwko) kościoła pw. św. Rocha
niedziela, godz.16:00 -17:30 (bez przerwy)
Mityng otwarty w 1 niedzielę miesiąca
Spotkania odbywają się w realu

Garwolin,grupa „Monika”
Stowarzyszenie „Trzeźwymi bądźcie”(obok PZU)
ul. Saszica 13
poniedziałek, godz.18:00 (2)
Spotkania odbywają się w realu

Gostynin, grupa „Nadzieja”
świetlica osiedlowa „Bartek”
ul. Jana Pawła II 12 (naprzeciwko Tesco)
środa, godz. 18:00 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Grodzisk Mazowiecki, grupa”Drogowskaz”
ul.Piaskowa 21
salka w budynku przy kościele , wejście od lewej strony, I piętro
na czas wakacji dolna kaplica kościoła
piątek, godz. 19:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Halinów, grupa „Otwarte Serce”
ul. 3 Maja 8
przy Domu Kultury
czwartek, godz. 17:00
Spotkania odbywają się w realu

Legionowo, grupa „Żródło Nadziei”
ul. Piłsudskiego 47, sala przy Parafii
wtorek, godz. 18:45 (2)
Spotkania odbywają się w realu

Legionowo, grupa „Gotowość”
ul. ks. J. Schabowskiego 2 (sala przy parafii)
niedziela, godz. 16:30 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Leoncin, grupa ,,Motyle”
Plac Romana Kobendzy 5 (salka przy kościele parafialnym)
sobota, godz. 16:00 – 18:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Łaskarzew, grupa „Nadzieja”
ul. Kolejowa 1
czwartek – 19:00 (czas letni)  (ost.)
czwartek – 18:00 (czas zimowy) (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Łochów, grupa ,,Dobry Początek”
ul. Długa 40 (salka przy kościele)
poniedziałek, godz. 17:30 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Mińsk Mazowiecki, grupa ,,Anka”
plebania przy kościele pw. NNMP w Mińsku Mazowieckim (sala na dole)
ul. Kościelna 1,
wtorek, godz. 17:00 (1)
Spotkania odbywają się w realu
W dni świąteczne mityngi się nie odbywają

Myszyniec, grupa ,,Nowe Życie”
Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2
sala św. Marcina (przy Bazylice)
niedziela, godz. 15:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Mrozy, grupa „Budzik”
budynek w podwórku Biblioteki Publicznej w Mrozach
ul. Pokoju 1
środa, godz. 17:30 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Nowy Dwór Mazowiecki, grupa ,,Chabry”
Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim
ul. Zakroczymska 30, wejście główne, pokój 32 (na parterze, pierwszy pokój po prawej stronie),
poniedziałek, godz. 18:00 – 20:00 (4)
Piątek, godz. 19:00-20:00 (wszystkie mityngi otwarte)
tel. 513 792 882
e-mail: alanon.chabry@gmail.com
Spotkania zawieszone do odwołania

 Ostrołęka, grupa ,,Azyl”
Centrum Aktywności Seniorów w Ostrołęce (sala konferencyjna na parterze)
ul. Bogusławskiego 4
poniedziałek, godz. 16:30
Spotkania odbywają się w realu

Piaseczno, grupa ,,Światło”
Centrum Aktywności Seniora „Przystań pod Klonami”
ul.Szkolna 18
środa, godz. 18:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Piastów, grupa ,,Wdzięczność”
sala przy kościele pw. M.B. Częstochowskiej (schodami metalowymi na I piętro)
Al. Krakowska 17 (wejście od ul. Powstańców Warszawy)
czwartek, godz. 18:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Pilawa, grupa ,,Odnowa”
ul. Letniskowa 4 (Domu Seniora- wejście z tyłu budynku)
czwartek,  godz. 19:00 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Płock, grupa ,,Przebudzenie”
salka na piętrze kościoła pw. św. St. Kostki
(wejście od strony dolnego kościoła)
Al. St. Jachowicza 4
piątek, godz. 17 – 18:45 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Płock, grupa ,,Promyk”
salka przy kościele pw. św. St. Kostki
ul. Jachowicza 2
poniedziałek, godz. 17:00-18:45 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Płock, grupa ,,Uśmiech”
ul. 3 Maja 6 (lok. 20, wejście od szczytu budynku)
środa, godz. 17:00 (1)
Spotkania odbywają się hybrydowo tel. 799365365, kod: 07072019

Przasnysz, grupa ,,Walentynka”
ul. M. Skłodowskiej – Curie 7
czwartek, godz. 18:15
Spotkania odbywają się w realu

Pułtusk, grupa ,,Nadzieja”
ul. Stare Miasto 28 (przystań)
poniedziałek, godz. 17:30 (4)
Spotkania odbywają się w realu

Różan, grupa ,,Krokus”
GOK, ul. Mickiewicza 5
wtorek, godz. 16:00 – 18:00 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Serock, grupa ,,Anna”
Klub Aktywności Społecznej
ul. Kościuszki 8 A
sobota, godz. 16:30 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Siedlce, grupa ,,Nadzieja”
dom parafialny ,,Bożego Ciała”
ul. Monte Casino 36
poniedziałek, godz. 17:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Siedlce, grupa ,,Jutrzenka”
Dom parafialny św. Ducha
ul. Brzeska 37
środa, godz. 17:00 (1)
Spotkania odbywają się w realu

Sierpc, grupa  „Wdzięczność”
ul. Sienkiewicza 9, przychodnia MEDLUX  (wejście od tyłu)
środa, godz. 18:00 (wszystkie otwarte)
Spotkania odbywają się w realu

Skierniewice, grupa ,,Razem”
parafialna kawiarenka przy kościele p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. św. S. F. Kowalskiej 1
środa, godz. 18:00 (1)

Sochaczew, grupa ,,Kalina”
plebania parafii pw. św. Wawrzyńca
ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1
poniedziałek, godz. 18:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Trąbki, grupa ,,Józefinki”,
plebania parafii pw. św. Józefa
ul. Graniczna 3 A
wtorek, godz.18:00 (czas zimowy), godz. 19:00 (2) (czas letni)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa, grupa Warsaw English – speaking
Śródmieście, ul. Radna 14
Dom Księży Misjonarzy, domofon 3 (sala w piwnicy po lewej stronie)
sobota, godz. 9:30
Uwaga! Grupa spotyka się obecnie online pod linkiem :
https://meet.google.com/tfj-hvcr-kvt

Warszawa – Anin, grupa ,,Aninki”
ul. Rzeźbiarska 46, dawne kino ,,Wrzos”
wtorek, godz. 18:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Falenica, grupa ,,Odnowa”
Dom parafialny, ul. Narcyzowa 18
niedziela, godz. 16:00 (ost.)
Spotkania zostały zawieszone do odwołania

Warszawa – Bemowo, grupa ,,Twarda Miłość”
BST Reduta, ul Synów Pułku 6
środa, godz. 18:30
Mityngi odbywają się w realu

Warszawa – Bródno,  grupa ,,Poznaj siebie”
ul. Kondratowicza 2
sala plebanii na tyłach Kościoła pw. św. Włodzimierza
(dojazd linią metra M2- stacja Bródno)
poniedziałek, godz. 17:30 – 19:30 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Marymont, grupa ,,Tylko Dziś”
dom parafialny przy kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski
ul. Gdańska 6 A
wtorek, godz. 17:00 (3)
Spotkania  odbywają się w realu

Warszawa-Służew, grupa ,,Droga”
klasztor Dominikanów (sala Dominika)
ul. Dominikańska 2
piątek, godz. 17:00 (oprócz Wielkiego Piątku i dni świątecznych)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Praga Południe, grupa ,,Wanda”
przy kościele (w sali nr 9)
ul. Skaryszewska 12
poniedziałek, godz. 10:15 – 11:45 (1)
można przyjść z dziećmi, jest zapewniona opieka
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Praga Południe, grupa Al-Anon Dorosłe Dzieci ,,Dzieci Miłości”
ul. Kickiego 1, klatka IV, domofon 60 (lokal 50 A)
Punkt Informacyjno-Kontaktowy
poniedziałek, godz.18:00 (1) – mityng nie odbędzie się 1.04.2024 r.
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Praga Południe, grupa ,,Szansa”
Dom parafialny przy kościele pw. MB Nieustającej Pomocy
ul. Saska 77
piątek, godz. 17:00 (ost.)
Spotkania  odbywają się w realu

Warszawa – Praga Południe, grupa ,,Wspólna Droga”
ul. Kickiego 1, klatka IV, domofon 60 (lokal 50 A)
Punkt Informacyjno Kontaktowy
czwartek, godz. 18:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Praga Północ, grupa ,,Pomóż Sobie”
ul. Wileńska 69
sala katechetyczna w piwnicy (wejście od ul. Szwedzkiej, z tyłu kościoła)
środa, godz. 17:30 – 19:30 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu 

Warszawa – Ursynów, grupa ,,I Krok”
Al. Komisji Edukacji Narodowej 101
kościół pw. Wniebowstąpienia Pańskiego (dom parafialny, wejście E)
niedziela, godz. 11:00 (3)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Wola, grupa ,,Karolkowa”
ul. Karolkowa 49
salka w piwnicy domu parafialnego
niedziela, godz. 15:45 – 17:45 (z przerwą)(ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Żoliborz, grupa ,,Przedwiośnie”,
Klub Abstynenta ,,Stefan”
ul. Żeromskiego 55
czwartek, godz. 17:30 (ost.)
(w Wielki Czwartek i Boże Ciało mityngi się nie odbywają)
Spotkania odbywają się w realu

Warszawa – Żoliborz, grupa ,,U Kantego”
Dom parafialny
ul. Krasińskiego 31 A
sobota, godz. 14:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Węgrów, grupa ,,Magnolia”
świetlica ZOZ
ul. Kościuszki 15
środa, godz. 17:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Wołomin, grupa ,,Razem”
kaplica przykościelna (I piętro- wejście od strony Caritas)
ul. Kurkowa 35
piątek, godz. 17:00
Spotkania odbywają się w realu

Wyszków, grupa ,,Klucz”
Plebania przy kościele pw. św. Wojciecha
ul. Kościuszki 19
wtorek, godz. 17:30 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Wyszków, grupa ,,Radość Życia”
Plebania przy kościele pw. św. Wojciecha
ul. Kościuszki 19
czwartek, godz. 17:30 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Zabrodzie, grupa ,,Wypłyń na Głębię”
Punkt Konsultacyjny w Gminnym Ośrodku Kultury
ul. Reymonta 2
czwartek, godz. 18:00 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Zakroczym, grupa ,,Złoty Środek”
OAT w Zakroczymiu
ul. O. Honorata Koźmińskiego 36
środa, godz. 18:00
Spotkania odbywają się w realu 

Żyrardów, grupa ,,Nadzieja”
ul. Narutowicza 30 (wejście od Ściegiennego)
Plebania kościoła pw. MB Pocieszenia (przy Placu Jana Pawła II)
poniedziałek, godz. 18:15 (ost.)
Spotkania odbywają się w realu

Skip to content