Aktualności

Komunikat

Rada Powierników Grup Rodzinnych Al-Anon, świadoma zagrożenia spowodowanego przez koronawirusa COVID-19 oraz  w sytuacji ogłoszenia w Polsce Stanu Zagrożenia Epidemiologicznego, zaleca wszystkim grupom Al-Anon i Alateen zawiesić spotkania (mityngi) do czasu odwołania epidemii przez organy władzy państwowej.
Chcąc sobie pomagać korzystajmy z innych narzędzi programu takich jak mityngi internetowe:
https://al-anon.org.pl/mityngi-polskojezyczne-internetowe/   czat Alateen  http://chat-pl.alateen.net/ oraz rozmowy telefoniczne i komunikatory społecznościowe.

Zlot z okazji 40-lecia Grup Rodzinnych Al-Anon w Polsce

(informacje w zakładce Zloty)

ZAPROSZENIE

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym warsztaty zostały odwołane!

Zapraszam Koordynatorów Komitetu ds. Informacji Publicznej oraz wszystkie  osoby zainteresowane pracą komitetu na ogólnopolskie warsztaty, które odbędą się w dniach:
24-26 kwietnia 2020 r. w Warszawie przy ul. Kickiego 1.
Warsztaty w tym roku zaczynamy już w piątek 24.04.2020 o godzinie 17.00
Zgłoszenia osób chętnych do uczestniczenia w spotkaniu komitetu proszę przesyłać do 20.03.2020 r., podając imię, nazwisko, służbę, region oraz ilość noclegów (pozostałe dane potrzebne do meldunku będą uzupełnione na miejscu).

ZAPROSZENIE

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym warsztaty zostały odwołane!

Zapraszam Koordynatorów Komitetu do kontaktu z Instytucjami i Profesjonalistami  oraz wszystkie osoby zainteresowane pracą komitetu na ogólnopolskie warsztaty, które odbędą się w dniach:
24-26 kwietnia 2020 r. w Warszawie ul. Kickiego 1.
Zgłoszenia osób chętnych do uczestniczenia w spotkaniu komitetu proszę przesyłać do 20.03.2020 r., podając SWOJE DANE; imię, nazwisko, służbę, region oraz ilość noclegów (pozostałe dane potrzebne do meldunku będą uzupełnione na miejscu). Zaproszenie

Terminy spotkań Służby Krajowej w 2020 roku

Rada Powierników Grup Rodzinnych Al-Anon w sytuacji ogłoszenia w Polsce Stanu Zagrożenia Epidemicznego oraz wprowadzenia kolejnych zaostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 informuje, że przewidywana na 21-24 maja 2020 roku XXIII Konferencja Służby Krajowej Grup Rodzinnych Al-Anon nie odbędzie się.

Nowy termin zostanie wyznaczony jak tylko będzie to możliwe, miejscem organizacji Konferencji nadal pozostaje Jarosław. 

SPRAWDŹ, JAKA SŁUŻBA JEST TERAZ POTRZEBNA

Powrót do zdrowia i rozwój osobisty poprzez służbę.
Dobry indywidualny sposób kierowania jest konieczny na wszystkich poziomach służby. (Koncepcja Dziewiąta)
Czynne uczestnictwo stanowi klucz do harmonii. (Koncepcja Czwarta)

Aktualnie poszukiwane służby

  • Powiernik
  • Zastępca delegata na IAGSM (Międzynarodowy Mityng Służb Krajowych Al-Anon) – znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie), znajomość programu  Grup Rodzinnych Al-Anon
  • Redaktor „Razem”

Oferta na powiernika – pobierz plik
Oferta na delegata– pobierz plik