Region Radomski

 

SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nie umieszczonych w poniższym spisie.

Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów:

  • mityngi tzw. „otwarte” – są dla członków wspólnoty i innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym;
  • mityngi tzw. „zamknięte” – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.

Cyfra lub litery przy dniu spotkań oznaczają kolejny tydzień, w którym mityng w danym miesiącu jest otwarty,  pozostałe to spotkania zamknięte,
np.: wtorek – 18:30 (2), drugi wtorek miesiąca – mityng otwarty;
wtorek – 18:30 (ost.), ostatni wtorek miesiąca – mityng otwarty.

Dyżur telefoniczny : 577 037 273
Telefon działa w dniach: poniedziałek, środa, piątek w godz. 18.00-20.00

Napisz do nas: region_radomski@al-anon.org.pl

REGION RADOMSKI

Lista mityngów telekonferencyjnych

Lp. Dzień Grupa Godziny Nr telefonu Pin
1  wtorek „Niezapominajka” Szydłowiec 17.00- 18.00

 

 

48 799 365 365

07072019
2 czwartek „Krzesiwo” Starachowice 19.30-20.30 88654321
3 piątek „Odwaga do zmian” Skarżysko- Kamienna 19.00 -20.00 04076819

Kielce, grupa „Oddychając pod wodą”
sala w budynku kościoła,  ul. Wesoła 54
sobota, godz. 17:30

Końskie, grupa „Jutrzenka”
Klub Abstynenta „Radość”
ul. Partyzantów 3
piątek, godz. 17:00

Pionki, grupa „Marzenie”
Klub Abstynenta „Legionówka”
ul. Niepodległości 2
wtorek, 18:00 (1)

Radom, grupa „Wolność”
ul. Sienna 9 (budynek jadłodajni „Caritas”)
piątek, godz. 18:00 (1)
Spotkania zawieszone do końca grudnia 2020 r.

Radom, grupa „Iskierka”
sala przy Kościele św. Rodziny (wejście z tyłu kościoła)
ul. Kelles- Krauza 19
środa, godz. 17:00 (1)

Radom, grupa „ Rodzina”
przy Parafii Najświętszego Serca Jezusowego
ul. Kościelna 1
sobota, godz. 17:00 (wszystkie otwarte)

Skarżysko Kamienna, grupa „Ufność”
ul. Zielna 12
poniedziałek, 17:00 (1)

Skarżysko Kamienna, grupa „Uśmiech”
Plebania Kościoła p.w. NSJ
ul. Niepodległości 77
środa, godz. 17:00

Skarżysko Kamienna, grupa „Odwaga do zmian”
świetlica Franciszkańska
ul. Rynek 64
piątek, godz. 19:00 (wszystkie otwarte)

Skarżysko Kościelne, grupa „Iskierki”
świetlica środowiskowa
ul. Kolonii 7
czwartek, godz. 18:00 (ost.)

Starachowice, grupa „ Płomyk”
plebania przy Parafii Matki Bożej Częstochowskiej
Al. Najświętszej Marii Panny 7
wtorek, godz. 18:00 (2)

Starachowice, grupa „Krzesiwo”
ul. Aleja Armii Krajowej 28
Galeria Skałka I Piętro (w siedzibie Stowarzyszenia Przystań)
czwartek, godz 18:30 (wszystkie otwarte)

Szydłowiec, grupa „ Niezapominajka”
Dom Sióstr Zakonnych
ul. Kamienna 13
wtorek, godz. 17:00 (wszystkie otwarte)

Zwoleń, grupa „ Nadzieja”
Budynek Caritas
ul. Wyszyńskiego 30
niedziela, godz. 19:15 (wszystkie otwarte)

Skip to content