Region Dolnośląski

 

SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nie umieszczonych w poniższym spisie.

Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów:

  • mityngi tzw. „otwarte” – są dla członków wspólnoty i innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym;
  • mityngi tzw. „zamknięte” – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.

Cyfra lub litery przy dniu spotkań oznaczają kolejny tydzień, w którym mityng w danym miesiącu jest otwarty,  pozostałe to spotkania zamknięte,
np.: wtorek – 18:30 (2), drugi wtorek miesiąca – mityng otwarty;
wtorek – 18:30 (ost.), ostatni wtorek miesiąca – mityng otwarty.

Telefon do regionu: 572 945 199;
e-mail: region_dolnoslaski@al-anon.org.pl

 

Bolesławiec, grupa ,,Edyta”
Stowarzyszenie ,,Odnowa życia”
ul. B. Chrobrego 6/11
poniedziałek, godz. 17:00 (ost.)

Długołęka, grupa „Nova”
salka Caritas przy plebanii kościoła pw. św. Michała Archanioła
ul. Wiejska 24
czwartek, godz. 16:00
mapka

Głogów, grupa „Nadzieja”
ul. G. Morcinka 8
Klub Abstynenta, budynek Mogador
środa, godz. 18:00

Gromadka, grupa „Tęcza”
Ośrodek Zdrowia w Gromadce
ul. Szkolna 18 B
poniedziałek, godz. 16:00

Kamienna Góra, grupa „Tu i Teraz”
ul. Wł. Broniewskiego 22A (budynek po drukarni)
środa, godz. 18:00 (1)

Kudowa-Zdrój, grupa „Motyl”
ul. Poznańska 2
piątek, godz. 18:00 (ost.)

Lądek-Zdrój, grupa „Nadzieja”
Centrum Kultury i Rekreacji, I piętro
pl. Staromłyński 5
środa, godz. 18:00 (1)

Legnica, grupa „Krokus”
kościół pw. św. Jana Chrzciciela
ul. Ojców Zbigniewa i Michała 1
środa, godz. 17:00

Legnica, grupa „Penelopa”
dom parafialny im. Matki Teresy z Kalkuty
ul. Żołnierzy II Armii WP 34
czwartek, godz. 17:00
penelopalegnica@wp.pl

Legnica, grupa „Wiktoria”
plebania parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Sikorskiego 12 (osiedle Piekary „C”)
poniedziałek, godz. 18:00 (ost.)

Lubań, grupa ,,Odwaga”
ul. Dolna 8
wtorek, godz. 18:00

Lwówek Śląski, grupa „Agat”
Urząd Miasta i Gminy
al. Wojska Polskiego 25 C (I piętro, wejście bramą od podwórka)
poniedziałek, godz. 16:30 (ost.)

Oleśnica, grupa „Emocja”
Fundacja św. Józefa
ul. Kazimierza Wielkiego 8
wtorek, godz. 19:00 (ost.)

Polanica-Zdrój, grupa „Wyspa”
budynek Urzędu Miasta
ul. J. Dąbrowskiego 3
czwartek, godz. 16:00

Polkowice, grupa „Nadzieja”
Ośrodek Pomocy Społecznej (piwnica)
ul. Lipowa 1
poniedziałek, godz. 18:00

Szczawno-Zdrój, grupa „Nadzieja”
Klub Integracji Społecznej
ul. H. Sienkiewicza 40
niedziela, godz. 17:00

Wrocław, grupa „Iskierka”
kościół pw. św. K. Dworzaka – sala Ojca Beyzyma
al. Pracy 26
poniedziałek, godz. 17:00 (ost.)

Wrocław, grupa „Trójkącik”
Stowarzyszenie MOST
ul. Komuny Paryskiej 17/1
środa, godz. 18:00 (ost.)
email: alanon_trojkacik@wp.pl

Wrocław, grupa „Empatia”
budynek przy kościele pw. św. Jadwigi
ul. Pilczycka 25
poniedziałek, godz. 17:00

Wrocław, grupa „Judyta”
parafia pw. św. Henryka
ul. Gliniana 16
środa, godz. 17:00 (ost.)

Wrocław, grupa „Nadzieja”
salka katechetyczyna przy kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe
ul. Horbaczewskiego 20 (są podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz winda)
sobota, godz. 17:00 (ost.)
e-mail: grupa-nadzieja@wp.pl

Wrocław, grupa „Westalki”
kościół pw. św. Ignacego Loyoli (salka – II p.)
ul. W. Stysia 16,
wtorek, godz. 17:00 (ost.)
e-mail: westalki.al-anon@wp.pl

Wrocław, grupa „Jutrzenka”
Wrocławskie Stowarzyszenie Abstynentów I p.
pl. Świętego Macieja 5
wtorek, godz. 17:00 (ost.)
w tym samym czasie w sali obok, mityng Alateen

Wrocław, grupa „Odwaga”
dom św. Moniki przy kościele parafialnym św. Augustyna, salka nr 6
ul. Sudecka 90
piątek, godz. 17:30-19:00
(wszystkie otwarte)

Wrocław, grupa „Ikar”
kościół pw. św. Maksymiliana M. Kolbe, sala nr 3
ul. E. Horbaczewskiego 20 (są podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz winda)
czwartek, godz. 17:00 (ost.)

Wrocław, grupa „Źródło”
salka katechetyczna nr 4 przy kościele pw. św. Antoniego
al. Kasprowicza 26
czwartek, godz. 17:00 (ost.)

Zgorzelec, grupa „Sukces”
salka przy kościele św. Bonifacego
ul. Emilii Plater
środa, godz. 18:00

Zgorzelec, grupa „Tęcza”
Miejski Klub Seniora
ul. A. Mickiewicza 13
poniedziałek, godz. 16:15


Zgorzelec
, grupa „Pasja”
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. R. Traugutta 77b
czwartek, godz. 18:00

Złotoryja, grupa „Barbara”
parafia św. Józefa Robotnika
ul. Wł. Broniewskiego 24a
środa, godz. 18:00