Region Wielkopolska

 

SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nie umieszczonych w poniższym spisie.

Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów:
Mityngi tzw. „otwarte” – są dla członków wspólnoty lub innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym;
Mityngi tzw. „zamknięte” – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.

Cyfra przy dniu spotkań oznacza kolejny tydzień, w którym mityng w danym miesiącu jest otwarty, pozostałe to spotkania zamknięte np.:  wtorek – 18:30(2) – drugi wtorek miesiąca – mityng otwarty.

Napisz do nas: region_wielkopolska@al-anon.org.pl
lub zadzwoń: 691 894 286

 

Buk, grupa „Nowe Życie” – spotkania zawieszone do odwołania
Urząd Miasta i Gminy
ul. Ratuszowa 2
czwartek, godz. 18:30(1)
Zobacz mapę

Chodzież, grupa „Atena”
MORPA, ul. Reymonta 12
czwartek, godz. 16:30 (1)
Zobacz mapę

Gostyń, grupa „Iskierka”
Sala Parafialna, Fara Gostyńska
ul. Jana Pawła II
wtorek, godz. 18:00

Grodzisk Wielkopolski, grupa „Ozdrowienie”
Probostwo przy parafii Św. Jadwigi
ul. Kościelna 4
piątek, godz. 18:00(1)
Zobacz mapę

Jarocin, grupa „Pokój i Dobro”
Muzeum „Skarbczyk”
ul. Parkowa 1
wtorek – 18:00(ost)
Zobacz mapę

Kalisz, grupa „Promyk”
Klub Abstynencki „Trzeźwość i Zdrowie”
ul. Hanki Sawickiej 43
poniedziałek, godz. 18:00(1)
Zobacz mapę

Kalisz, grupa „Tęcza” – mityngi zawieszone
Klub Jantar
ul. Śródmiejska 23
piątek, godz. 17:00(1)
Zobacz mapę

Kalisz, grupa „Iskierka”
Poradnia Leczenia Uzależnień
ul. Lipowa 5
piątek, godz. 19:00(1)
Zobacz mapę

Koło, grupa „Ukojenie”
Kościół M. B. Częstochowskiej
ul. Blizna 40
co drugi wtorek, godz. 18:00
Zobacz mapę

Konin, grupa „Podaj Rękę”
ul.Powstancow Wlkp. 14
poniedziałek, godz. 17:00(1)
Zobacz mapę

Kościan, grupa „Zorza”
Dom Katechetyczny
ul. Ks. Prym. St. Wyszyńskiego 12
wtorek, godz. 18:00(1)
Zobacz mapę

Kowalew, grupa „Walentynki”
Dom Katolicki
ul. Koscielna 15
poniedziałek, godz. 19:00(ost)
Zobacz mapę

Koziegłowy, grupa „Marysieńka”
Salka przy kościele M. B. Fatimskiej
os. Leśne 5
poniedziałek, godz. 19:00(1)
Zobacz mapę

Koźminek, grupa „Tęcza”
Biblioteka Gminna
ul. Kościuszki 13
poniedziałek, godz. 19:00(ost)

Krotoszyn, grupa „Gracja”
Klub Abstynenta, tel. 62 272 261 61
ul. Mickiewicza 2
wtorek, godz. 18:00(ost)
Zobacz mapę 

Lwówek, grupa „Tu i Teraz”
Miejsko-Gminny Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
al. Sczanieckiej 56
środa, godz. 19:00
Zobacz mapę

Nowy Tomyśl, grupa „Słoneczko”
ul. Powstańców Wlkp. 21
Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
czwartek, godz. 17:00

Mosina, grupa „Irena”
Mosiński Ośrodek Kultury
ul. Dworcowa 4, sala nr 5
wtorek, godz. 18:00(ost)
Zobacz mapę

Oborniki Wielkopolskie, grupa „Azyl”
Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
ul. Piłsudskiego 76
wtorek, godz. 18:00(1)
Zobacz mapę

Ostrów Wielkopolski, grupa „Krystynka”
Dom Parafialny Fara
ul.Gimnazjalna 1
środa, godz. 18:00 (ost)
Zobacz mapę

Piła, grupa „Femina”
Klub Abstynenta „Kotwica”
ul. Kwiatowa 2
czwartek, godz. 18:00(ost)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Ariadna”
Punkt Informacyjno Kontaktowy AA
ul. Dąbrowskiego 28a
poniedziałek, godz. 18:30(1)

Poznań, grupa „Dorota”
Kościół p.w. św. Marcina, salka parafialna
ul. Św. Marcin 13
poniedziałek – 9:00(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Maria-Teresa”
Centrum Jana Pawła II, salka nr 13
ul. św. Rocha 10
czwartek, godz. 19:00(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Promyk”
Klub Abstynenta „Zwycięstwo”
ul. Litewska 8
środa, godz. 18:00(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Ratajanka”
Osiedlowy Dom Kultury „Na Skarpie”
os. Piastowskie 104, 61-164 Poznań
wtorek, godz. 18:00(1) (w lipcu i sierpniu spotkania nie odbywają się)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Sofia”
Wzgórze św. Wojciecha 5 (piwnica)
środa, godz. 19:00(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Stefania”
Salka Parafialna B
ul. Gieburowskiego
piątek, godz. 19:00(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Uśmiech”
Ośrodek Terapii Uzależnień
Pl. Kolegiacki 12a
środa, godz. 19:00(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Iskierka Nadziei”
Dom Salezjański Sala Jana Pawła II
ul. Pszczelna 20
piątek, godz. 11:00(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Zmartwychwstanie”
Salka parafialna przy kościele
ul. Dąbrówki 4
wtorek, godz. 19:15(1)
Zobacz mapę

Poznań, grupa „Światło w tunelu”
os. Rusa 59
salka parafialna przy Kościele p.w. św. Łukasza Ewangelisty
poniedziałek, godz. 18:00 (ost)

Poznań, grupa ” Odwaga do zmian”
Salka parafialna B I piętro
ul. Gieburowskiego 6
czwartek, godz. 18:30(wszystkie otwarte)

Poznań, grupa „Radość”
Przychodnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia
ul. Małeckiego 11
środa, godz. 17:45(1)

Rawicz, grupa „Odnowa”
ul. Piłsudskiego 21
czwartek, godz. 18:00
Zobacz mapę

Rogoźno, grupa „Promyk”
Poradnia Terapeutyczna
ul. Fabryczna 5
wtorek, godz. 19:00(1)
 Zobacz mapę

Słupca, grupa „Dzidka”
Stowarzyszenie „Centrum”
ul. Traugutta 10
poniedziałek, godz. 18:00(2)

Swarzędz, grupa „Światełko”
Dom Akcji Katolickiej Ip
ul. Św. Marcina 7/4
czwartek, godz. 18:00(2)
Zobacz mapę

Szamotuły, grupa „Halszka”
Klub Abstynenta
ul. Franciszkańska 5
wtorek, godz. 18:00(ost)
Zobacz mapę

Środa Wielkopolska, grupa “Nadzieja”
Salka katechetyczna przy kościele św. Józefa
os. Jagiellońskie 47
wtorek, godz. 16:45(1)

Turek, grupa „Nowa droga”
Ośrodek Wsparcia dla Osób z Problemami Uzależnień
ul. Konińska 4
poniedziałek, godz. 17:00 (ost)
Zobacz mapę

Wągrowiec, grupa „Stokrotka”
Klub Abstynenta
ul. Lipowa 34
poniedziałek, godz. 18:00(ost)
Zobacz mapę

Wolsztyn, grupa „Muszelka”
Sala Urzędu Miejskiego
ul. Drzymały 1
poniedziałek, godz. 19:00(3)
Zobacz mapę

Wronki, grupa „Nadzieja”
Ośrodek Pomocy Społecznej,
ul. Powstańców Wielkopolskich 23
piątek, godz. 19:00(3)
Zobacz mapę