Region Warszawski

 

SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nieumieszczonych w poniższym spisie.

Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów:
Mityngi otwarte – są dla członków wspólnoty i innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym.
Mityngi zamknięte – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.

Cyfra przy dniu spotkań oznacza kolejność tygodnia w danym miesiącu, kiedy mityng jest otwarty. W pozostałych tygodniach mityngi są zamknięte np.:
wtorek – 18:30 (2), drugi wtorek miesiąca – mityng otwarty.

Telefon do regionu: +48 0 606 919 215
napisz do nas: region_warszawski@al-anon.org.pl

Punkt Informacyjno Kontaktowy Al-Anon
Regionu Warszawskiego
pik.warszawa@al-anon.org.pl
tel. 22 299 25 85

Zapraszamy
Warszawa, ul. Kickiego 1,
kl. IV, lokal 50a, domofon nr 60

Dyżury w PIK-u:
od poniedziałku do piątku godz. 16:00 – 20:00
W dni świąteczne jedynie dyżur telefoniczny!

W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej na świecie i w kraju, mając na względzie Nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo informuję że dyżury w Punkcie  Informacyjno- Konsultacyjnym PIK, Warszawa ul. Kickiego 1 kl. IV domofon 60. będą odbywały się w formie telefonicznej do odwołania
Nr. Tel: 22 299 25 85

Istnieje możliwość zakupu literatury Al-Anon po wcześniejszym ustaleniu zamówienia z kolporterem Małgosią tel.: 506 303 681. Odbiór w siedzibie PIK w Warszawie ul. Kickiego 1, kl. IV, lokal 50a, domofon nr 60, w piątek w godzinach 17-18.30

Spis mityngów elektronicznych 

Ciechanów, grupa “Jedność”
ul. Powstańców Wielkopolskich 1A
poniedziałek, godz. 17:00(1)

Długosiodło, grupa “Tęcza”
ul. Dąbrowszczaków 1
sala przy plebanii Kościoła św. Rocha
niedziele, godz. 18:00(wszystkie)

Garwolin, grupa “Monika”
Stowarzyszenie “Trzeźwymi bądźcie”(obok PZU)
ul. Staszica 13
poniedziałek, godz. 18:00(2)

Gąbin, grupa “Odwaga do zmian”
ul. Stary Rynek 14
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wtorek, godz. 18:00(ost)

Gostynin, grupa “Nadzieja”
świetlica osiedlowa “Bartek”
ul. Jana Pawła II 12 (naprzeciw TESCO)
środa, godz. 18:00(1)

Góra Kalwaria, grupa “My”
ul. Księdza Sajny 2
przy kościele parafialnym
niedziela, godz. 17:00

Grodzisk Mazowiecki, grupa „Drogowskaz”
ul. Piaskowa 21
salka w budynku przy kościele, wejście od lewej strony, I piętro
piątek, godz. 19.00(ost)

Halinów, grupa “Otwarte Serce”
ul.  3 Maja 8
przy Domu Kultury
czwartek, godz. 18:00
W dni świąteczne mitingi się nie odbywają!

Kotuń, grupa “Zosieńka”
ul. Kościelna 4
sala parafialna przy kościele p.w. św. Antoniego
środa, godz. 17:30

Legionowo, grupa “Gotowość”
kościół św. J. Kantego
ul. Schabowskiego 2
niedziela – 16:30 (2)

Legionowo, grupa “Promyk Nadziei”
kościół św. J. Kantego
ul. Schabowskiego 2
czwartek, godz. 19:00 (1)

Łaskarzew, grupa „Nadzieja”
ul. Kolejowa 1
czwartek – 19:00(czas letni)  (ost)
czwartek – 18:00(czas zimowy) (ost)

Mińsk Mazowiecki, grupa “Anka”
Mińskie Centrum Profilaktyki
ul. Tuwima 1, I piętro, sala nr 5
wtorek, godz. 17:00(1)
W dni świąteczne mitingi się nie odbywają!

Myszyniec, grupa “Nowe Życie”
ul. Rynarzewskiego 16
sala św. Marcina przy kościele
niedziela, godz. 18:15(ost)

Mrozy, grupa „Budzik”
budynek w podwórku Biblioteki Publicznej w Mrozach
ul. Pokoju 1
środa, godz. 17:30(1)

Nasielsk, grupa “Prosta Droga”
Dom parafialny
ul. Św. Wojciecha 13
czwartek, godz. 19:00 (ost)

Nuna k/Nasielska, grupa “Przemiana”
budynek parafialny przy kościele
Nuna 159
środa, godz. 18:00(ost)
 spotkania zawieszone do odwołania

Ostrołęka, grupa “Azyl”
ul.  Fieldorfa „Nila” 15, pokój 11
środa, godz. 18:30

Piaseczno, grupa “Światło”
ul. Młynarska 19 lok.104
środa, godz. 18:00
spotkania zawieszone do odwołania

Piastów, grupa “Wdzięczność”
sala przy kościele M.B. Częstochowskiej – schodami metalowymi na I piętro
Al. Krakowska 17, wejście od ul. Powstańców Warszawy
czwartek, godz. 18:00(ost)

Płock, grupa “Przebudzenie”
ul. 3- Maja 18 pokój 89 (4 piętro)
piątek, godz. 18:00(4)

Płock, grupa “Uśmiech”, Klub Abstynenta, pok. 4
ul. Misjonarska 22,
środa, godz. 16:45(1)
jest podjazd dla osób niepełnosprawnych

Płock, grupa “Szansa”
ul. Kolegialna 43a
czwartek, godz. 17:00(ost)

Płock, grupa “Promyk”
salka przy kościele św. St. Kostki
ul. Jachowicza 2
poniedziałek, godz. 17:00(1)

Płońsk, grupa “Razem łatwiej”
Punkt Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
ul. św.M.Kolbe 9 (obok Ośrodka Pomocy Społecznej)
poniedziałek, godz. 18:00 (ost)

Popowo Kościelne, grupa “Otwarte Drzwi”
Popowo Kościelne 47
świetlica środowiskowa
niedziela, godz. 17:00 (wszystkie)

Przasnysz, grupa “Walentynka”
Miejski dom Kultury
ul. św. St. Kostki
czwartek, godz. 18:00 (2)

Pułtusk, grupa “Nadzieja”
ul. Stare Miasto 28 (przystań)
poniedziałek, godz. 17:30 (4)

Radzymin, grupa “Nadzieja”
ul. Letnia 15
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
wtorek, godz. 17:00
ostatnia niedziela miesiąca godz. 17:00 – mityng otwarty

Różan, grupa “Krokus”
GOK, ul. Mickiewicza 5
wtorek, godz. 16:00- 18:00 (1)

Serock, grupa “Anna”
Klub Aktywności Społecznej
ul. Kościuszki 8a
sobota, godz. 16:00(ost.)

Siedlce, grupa “Nadzieja”
dom parafialny “Bożego Ciała”
ul. Monte Casino 36
poniedziałek, godz. 17:00 (ost)

Siedlce, grupa “Jutrzenka”
Dom parafialny św. Ducha
ul. Brzeska 37
środa, godz. 17:00(1)

Sierpc, grupa  „Wdzięczność”
ul. Płocka 10
Budynek Cechu Rzemiosł Różnych 1 piętro
środy o godz. 18.30 (wszystkie otwarte)

Skierniewice, grupa “Razem”
parafialna kawiarenka kościoła pw. Miłosierdzia Bożego
ul. św. S. F. Kowalskiej 1
środa, godz. 18:00(1)

Skórzec, grupa “Nowe Życie”
sala przy kościele p.w. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 10
niedziela, godz. 18:15(ost)

Sochaczew, grupa “Kalina”
plebania parafii św. Wawrzyńca
ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1
poniedziałek, godz. 17:30(ost)

Trąbki, grupa “Józefinki”,
plebania parafii pw. św.Józefa
ul. Graniczna 3a
wtorek, godz.18:00 (czas zimowy), godz. 19:00(2) (czas letni)

Warszawa, grupa Warsaw English – speaking
Śródmieście, ul. Radna 14
Dom Księży Misjonarzy, domofon 3, sala w piwnicy po lewej stronie
sobota godz. 9:30(oprócz 1 soboty miesiąca)
w pierwszą sobotę miesiąca mityng odbywa się o godz. 10:00 przy ul. Poznańskiej 38

Warszawa – Anin, grupa “Aninki”
ul. Rzeźbiarska 46, dawne kino “Wrzos”
wtorek, godz. 18:00(ost)

Warszawa – Bemowo, grupa “Twarda Miłość”
BST Reduta, ul Synów Pułku 6
wtorek, godz. 18:30

Warszawa – Falenica, grupa “Odnowa”
Dom parafialny
ul. Narcyzowa 18
niedziela, godz. 16:00(ost)

Warszawa – Marymont, grupa “Tylko Dziś”
dom parafialny przy kościele Matki Bożej Królowej Polski
ul. Gdańska 6A
wtorek, godz. 17:00(3)

Warszawa – Mokotów, grupa “Akceptacja”
Dom parafialny
ul. Domaniewska 20
poniedziałek, godz. 17:00(ost)

Warszawa-Służew, grupa “Droga”
klasztor Dominikanów
ul. Dominikańska 2
piątek, godz. 17:00

Warszawa – Praga Południe, grupa “Wanda”
przy kościele w sali nr 9
ul. Skaryszewska 12
poniedziałek, godz. 9:30(1) można przyjść z dziećmi, jest zapewniona opieka

Warszawa – Praga Południe, grupa “Po prostu Al-Anon”
ul. Kickiego 1, klatka IV, domofon 60 (lokal 50A)
Punkt Informacyjno-Kontaktowy
wtorek, godz. 17:15 (4)

Warszawa – Praga Południe, grupa “Priorytet”
ul. Kickiego 1, klatka IV, domofon 60 (lokal 50A)
Punkt Informacyjno-Kontaktowy
środa, godz. 19:45 (ost)

Warszawa – Praga Południe, grupa Al-Anon Dorosłe Dzieci “Dzieci Miłości”,
ul. Kickiego 1, klatka IV, domofon 60 (lokal 50A)
Punkt Informacyjno Kontaktowy
poniedziałek, godz.18:00(1)

Warszawa – Praga Południe, grupa “Szansa”
Dom parafialny przy kościele MB Nieustającej Pomocy
ul. Saska 77
piątek, godz. 17:00(ost)

Warszawa – Praga Południe, grupa “Pogodna”
salka przy kościele ul. Chłopickiego 2
środa, godz. 17:30 (ost)

Warszawa – Praga Południe, grupa “Wspólna Droga”
ul. Kickiego 1, klatka IV, domofon 60 (lokal 50A)
Punkt Informacyjno Kontaktowy
czwartek, godz. 18:00 (ost)
podczas trwania grupy istnieje możliwość opieki nad dziećmi
Na czas zawieszenia zajęć w szkołach mitingi przyjmują formę telekonferencji w czwartki w godz. 18-20

Warszawa – Praga Północ, grupa “Pomóż Sobie”
sala katechetyczna,
ul. Wileńska 69
środa, godz. 17:00(ost)

Warszawa – Ursynów, grupa “I Krok”
Al. Komisji Edukacji Narodowej 101
dom parafialny, wejście E – kościół Wniebowstąpienia Pańskiego
niedziela, godz. 11:00

Warszawa – Wola, grupa “Karolkowa”
ul. Karolkowa 49
dom parafialny
niedziela, godz. 15:45-17:45, z przerwą
Spotkania zawieszone do odwołania

Warszawa – Żoliborz, grupa “Przedwiośnie”,
Klub Abstynenta “Stefan”
ul. Żeromskiego 55
czwartek, godz. 17:30 (ost) nie ma mitingów w Wielki Czwartek i Boże Ciało

Warszawa – Żoliborz, grupa “U Kantego”
Dom parafialny
ul. Krasińskiego 31a
sobota, godz. 14:00

Węgrów, grupa “Magnolia”
świetlica ZOZ,
ul. Kościuszki 15
środa, godz. 17:00 (ost)

Wołomin, grupa “Razem”
Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień, sala nr 1
ul. Powstańców 12
piątek, godz. 17:45 (ost) mitingi nie odbywają się w dni świąteczne

Wyszków, grupa “Klucz”
Plebania przy kościele św. Wojciecha
ul. Kościuszki 19
wtorek, godz. 17:30 (ost)

Wyszków, grupa “Radość Życia”
Plebania przy kościele św. Wojciecha
ul. Kościuszki 19
czwartek, godz. 17:30(ost)

Zabrodzie, grupa “Wypłyń na Głębię”
Punkt Konsultacyjny w Gminnym Ośrodku Kultury
ul. Reymonta 2
czwartek, godz. 18:00 (ost)

Zakroczym, grupa “Złoty Środek”
OAT w Zakroczymiu
ul. O. Honorata Kozminskiego 36
środa, godz. 18:00

Żyrardów, grupa “Nadzieja”
ul. Narutowicza 30 (wejście od Ściegiennego)
Plebania kościoła MB Pocieszenia przy Placu Jana Pawła
poniedziałek, godz. 18:15(ost)

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.