Region Warmińsko – Mazurski

 

SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nie umieszczonych w poniższym spisie.
Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów.

Mityngi tzw. „otwarte” – są dla członków wspólnoty lub innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym;
Mityngi tzw. „zamknięte” – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.

Cyfra przy dniu spotkań oznacza kolejny tydzień, w którym mityng w danym
miesiącu jest otwarty, pozostałe to spotkania zamknięte np.:
wtorek – 18:30(2), drugi wtorek miesiąca – mityng otwarty

napisz do nas: region_warminsko-mazurski@al-anon.org.pl
Telefon do regionu: 514 101 864
Dyżur telelefoniczny odbywa się w każdą środę i piątek w godz. 19:00-21:00

 

Barczewo, grupa „Nowa Droga”
Gminny Dom Kultury
ul. Słowackiego 5, I piętro pok. 12
piatek, godz. 17:00
przerwa wakacyjna w lipcu i sierpniu

Biskupiec, grupa „Słoneczna Droga”
Lazarus, ul. Armii Krajowej 4A
poniedziałek, godz. 17:00

Dobre Miasto, grupa „Danuta”
Kolegiata, po lewej stronie trzecie drzwi
ul. Orła Białego 30
piątek, godz. 15:00

Działdowo, grupa „Nadzieja”
Stowarzyszenie „Na Zdrowie”
ul. Księżodworska 23
niedziela, godz. 17:00

Gietrzwałd,
Budynek Fundacji Przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej
ul. Źródlana
niedziela, godz. 10:15

Górowo Iławeckie, grupa „Światełko”
Caritas, ul. Ks. St. Wyszyńskiego 2
wtorek, godz. 18:00

Jeziorany, grupa „Pomocna Dłoń”
MOPS Jeziorany
ul. Kajki 20
piątek, godz. 17:00

Kętrzyn, grupa „Jutrzenka”
Klub Abstynenta, ul. Miejska 7
wtorek, godz. 18:00

Lidzbark Warmiński, grupa”Słoneczko”
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Góreckiego 7
środa, godz. 16:30

Morąg,
ul. Dworcowa 7 (I piętro, świetlica)
czwartek, godz. 15:30

Olsztyn, grupa „Otucha”
Sala nr 2 w Gimnazjum i Liceum Katolickim przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Mickiewicza 10
piątek, godz. 18:00

Olsztyn, grupa „Terrorystki”
Sala w piwnicy bud. parafialnego przy kościele św. Józefa
ul. Jagiellońska 41
poniedziałek, godz. 19:00(2)

Olsztyn, grupa „Uśmiech”
wejście wspólne z siłownią
ul. Barcza 12
czwartek, godz. 18:00

Olsztyn, grupa „Odwaga”
Dom Parafialny przy kościele św. Maksymiliana Maria Kolbego (na domofonie przycisk „Salka”)
ul. Dworcowa 1B, 10-413 Olsztyn
czwartek, godz. 16:30(pierwszy czwartek kwartału)

Orneta, grupa „Zołzy”
Klub Abstynenta
ul. Mickiewicza 1 III piętro
czwartek, godz. 18:00

Ostróda, grupa „Marylka II”
koło Charonu, była kotłownia
ul. Paderewskiego 2a
czwartek, godz. 18:00(ost)

Szczytno, grupa „Promyk”
Przychodnia Terapii Uzależnień
ul. Kościuszki 20
piątek, godz. 17:00