Region Gdański

 

SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nie umieszczonych w poniższym spisie.
Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów.

Mityngi tzw. „otwarte” – są dla członków wspólnoty lub innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym;
Mityngi tzw. „zamknięte” – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.

Cyfra przy dniu spotkań oznacza kolejny tydzień, w którym mityng w danym miesiącu jest otwarty, pozostałe to spotkania zamknięte np.: wtorek – 18:30 (2), drugi wtorek miesiąca – mityng otwarty

Telefon do regionu: 517 836 076
godziny dyżurów 10:00 – 12:00 i 17:00 – 20:00
e-mail: wrzos2016@gmail.com

aktualizacja 27.02.2018

Braniewo, grupa „Astra”
Klub Abstynenta, ul. Kościuszki 10
poniedziałek, godz. 17:00(1)

Bytów, grupa „Nadzieja”
Świetlica Gminnego Komitetu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
ul. Miła 26
poniedziałek, godz. 19:00(ost)

Czersk, grupa „Pokój”
Salka Katechetyczna, ul. Szkolna 2
wtorek, godz. 18:00(ost)

Człuchów, grupa „Wrzos”
Klub Abstynenta „Krokus”
ul. Szkolna 1a
czwartek, godz. 18:00

Elbląg, grupa „Olka”
Plebania kościoła
ul. Robotnicza 68
poniedziałek, godz. 17:00(ost)

Elbląg, grupa „Druga Zmiana”
Dom Parafialny
ul. Odrodzenia 13
piątek, 18:20(ost)

Elbląg, grupa „Śmieszki”
plebania parafii św. Rafała
ul. Sobieskiego 37
czwartek, godz. 17:00(1)

Elbląg, grupa „Joanna”
Plebania kościoła
ul. Kielecka 16
środa, godz. 17:30(ost)

Gdańsk, grupa „Morenka”
Przychodnia Zdrowia IIIp, p. 406 ul. Jaśkowa Dolina 105
środa – 17:00(ost)

Gdańsk – Przymorze, grupa „Iskierki”
Kościół „Królowej Różańca”
Pl. NMP 1
poniedziałek, godz. 17:15(3)

Gdańsk – Wrzeszcz, grupa „Maki”
Katolickie Centrum Trzeźwości
ul. Przytockiego 3
sobota, godz. 16:30(ost)

Gdańsk – Wrzeszcz, grupa Dorosłe Dzieci „Odkryj siebie”
Centrum Trzeźwości, sala katachetyczna nr 5, I piętro
ul. Przytockiego 3 (przy kościele)
środa, godz. 18(ost)

Gdańsk – Złota Karczma, grupa „Niedźwiadek”
Plebania przy parafii Św. Rafała Kalinowskiego
Złota Karczma 24
poniedziałek, godz. 19:00(ost)

Gdańsk – Żabianka, grupa „Radość”
kościół pw. Chrystusa Odkupiciela
ul. Gdyńska 8
środa, godz. 17:00(ost)

Gdynia, grupa „Bezpieczny Brzeg”
Plebania parafii Przemienienia Pańskiego
ul. Kcyńska 2
środa, godz. 18:00(ost)

Gdynia, grupa „Początek”
Klub Abstynenta
ul. Traugutta 9
piątek, godz. 17:30(ost)

Gdynia – Witomino, grupa „Witomino”
Kościół pw. Maksymiliana Kolbe
ul. Konwaliowa 13
czwartek, 18:00(wszystkie otwarte)

Gniew, grupa „Jedność”
Salka katachetyczna
ul. Kursikowskiego 8
piątek, godz. 18:00

Kartuzy, grupa „Wrzos”
Klub Abstynenta
ul. Jeziorna 8
wtorek, 17:30 (ost)

Kosakowo, grupa „Pomost”
Dom parafialny
ul. Żeromskiego 77
wtorek, 18:30

Kwidzyn, grupa „Uśmiech”
Klub Abstynenta
ul. Odorowskiego 10
poniedziałek, godz. 17:30(1 i ost)

Łubiana, grupa „Zaufanie”
dawny budynek PKP, wejście od peronu, parter
ul. Kolejowa
piatek, godz. 18:00(ost)

Puck, grupa „Poranek”
centrum Dominika
ul. Judyckiego 4(piwinica)
wtorek, godz. 18:00

Słupsk, grupa „Ku Słońcu”
Centrum Trzeźwości
ul. Sienkiewicza 7
poniedziałek, godz. 17:30

Sztum, grupa „Maki”
Urząd Miasta i Gminy
ul. Mickiewicza 39
piątek, godz. 17:00(ost)

Sztum, grupa „Barka”
ul. Reja 12 (szpital)
środa – 17:00 (ost)

Tczew, grupa „Nowe Życie”
Klub Abstynenta „Sambor”
ul. Orzeszkowej 6
czwartek, godz. 17:00(3)

Tczew, grupa „Uśmiech”
Sala Katechetyczna
ul. Gdańska 4
wtorek, godz. 18:00

Tuchomie, grupa „Światło miłości”
Gminny Ośrodek Kultury
ul. Sobieskiego 18
piątek, godz. 19:00(ost)

Wejherowo, grupa „Słoneczniki”
Salka katechetyczna przy kościele św. Leona
ul. 3-go Maja 19
czwartek – 17:00 (ost)