Region Dolnośląski

 

SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nie umieszczonych w poniższym spisie.

Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów:
Mityngi tzw. „otwarte” – są dla członków wspólnoty lub innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym;
Mityngi tzw. „zamknięte” – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.

Cyfra przy dniu spotkań oznacza kolejny tydzień, w którym mityng w danym miesiącu jest otwarty, pozostałe to spotkania zamknięte, np.:
wtorek – 18:30(2), drugi wtorek miesiąca – mityng otwarty.

telefon do regionu: 572 945 199
e-mail: region_dolnoslaski@al-anon.org.pl

 

Bolesławiec, grupa „Edyta”
Klub AA „Zapiecek”
ul. Jana Pawła II 50d
poniedziałek, godz. 17:00(ost)

Bogatynia, grupa „Śnieżyczki”
Wielospecjalistyczny Ośrodek Pomocy ul. II Armii WP
piątek, godz. 16:00

Długołęka
, grupa „Nova”
salka Caritas przy plebanii kościoła p.w. św. Michała Archanioła
ul. Wiejska 24
czwartek , godz. 16:00

Głogów, grupa „Nadzieja”
ul. Morcinka 8
Klub Abstynenta, budynek Mogador
środa, godz. 18:00

Gromadka, grupa „Tęcza”
Ośrodek Zdrowia w Gromadce
ul. Szkolna 18 B
poniedziałek, godz. 16:00

Kamienna Góra, grupa „Tu i Teraz”
ul. Broniewskiego 22A (budynek po drukarni)
środa, godz. 18:00(1)

Kudowa Zdrój, grupa „Motyl”
ul. Poznańska 2
piątek, godz. 18:00(ost)

Lądek Zdrój, grupa „Nadzieja”
Centrum Kultury i Rekreacji I piętro
ul. Plac Staromłyński 5
środa, godz. 18:00(1)

Legnica, grupa „Krokus”
Ośrodek Leczenia Odwykowego (budynek A)
ul. Chojnowska 81
środa, godz. 17:00

Legnica, grupa „Penelopa”
Dom Parafialny im. Matki Teresy z Kalkuty
ul. II Armii WP 34
czwartek, godz. 17:00
penelopalegnica@wp.pl

Legnica, grupa „Wiktoria”
nowa plebania parafii Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Sikorskiego 12 (osiedle Piekary „C”)
poniedziałek, godz. 18:00(ost)

Lwówek Śląski, grupa „Agat”
Klub Abstynenta „Świt”
Al. Wojska Polskiego 25 C (wejście od parkingu)
poniedziałki, godz. 17:30

Oleśnica, grupa „Emocja”
Fundacja św. Józefa
ul. Kazimierza Wielkiego 8
wtorek, godz. 19:00(ost)

Polkowice, grupa „Nadzieja”
Ośrodek Pomocy Społecznej (piwnica)
ul. Lipowa 1
poniedziałek, godz. 18:00

Szczawno Zdrój, grupa „Nadzieja”
Klub Abstynenta
ul. Sienkiewicza 40
niedziela, godz. 17:00

Wałbrzych, grupa „Iskierka”
salka przy parafii Kościoła pw. Św. Józefa Oblubieńca
ul. Św. Józefa 1
wtorek, godz. 17:00(1)

Wrocław, grupa „Iskierka”
Kościół p.w. K. Dworzaka – sala Ojca Beyzyma
ul. Aleja Pracy 26
poniedziałek, godz. 17:00(ost)

Wrocław, grupa „Trójkącik”
Stowarzyszenie MOST
ul. Komuny Paryskiej 17/1
środa, godz. 18:00(ost)
email: alanon_trojkacik@wp.pl

Wrocław, grupa „Empatia”
budynek przy kościele pw. Św. Jadwigi
ul. Pilczycka 25
poniedziałek, godz. 17:00

Wrocław, grupa „Judyta” parafia pw.Św. Henryka
ul. Gliniana 16
środa, godz. 17:00(ost)

Wrocław, grupa „Nadzieja”
Salka Katech. Kośc. P.w. Św. Maksymiliana Kolbe
ul. Horbaczewskiego 20
są podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz winda
sobota, godz. 17:00 (ost)
grupa-nadzieja@wp.pl

Wrocław, grupa „Westalki”
Kościół p.w. Św. Ignacego Loyoli (Salka – II p.)
ul. Wincentego Stysia 16,
wtorek, godz. 17:00(ost)
westalki.al-anon@wp.pl

Wrocław, grupa „Jutrzenka” Wrocławskie Stowarzyszenie Abstynentów
Pl. Świętego Macieja 5 Ip.
w tym samym czasie w sali obok, mityng ALATEEN
wtorek, godz. 17:00(ost)

Wrocław, grupa „Ikar”
Kościół p.w. Św. Maksymiliana M. Kolbe (sala nr 3)
ul. Horbaczewskiego 20
są podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz winda
czwartek, godz. 17:00(ost)

Wrocław, grupa „Źródło”
salka katechetyczna nr 4 przy kościele p/w św. Antoniego
ul. Kasprowicza 26
czwartek, godz. 17:00(ost)

Wrocław, grupa „Odwaga”
Parafia p.w. św. Augustyna, Dom św. Moniki – sala 122
ul. Sudecka 90
piątek, godz. 17:00

Zgorzelec, grupa „Sukces”
salka przy kościele św. Bonifacego
ul. Emilii Plater
środa, godz. 18:00

Zgorzelec, grupa „Tęcza”
Miejski Klub Seniora
ul. Mickiewicza 13
poniedziałek, godz. 16:15


Zgorzelec
, grupa „Pasja”
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Traugutta 77b
czwartek, godz. 18:00

Złotoryja, grupa „Barbara”
Parafia św. Józefa Robotnika
ul. Władysława Broniewskiego 24a
środa, godz. 18:00