Kontakt

Adresy mailowe i nr telefonów do regionów:

Dolnośląski  region_dolnoslaski@al-anon.org.pl
tel. 572 945 199 
Galicja  region_galicja@al-anon.org.pl
tel. 795 753 451
Gdański  region_gdanski@al-anon.org.pl
tel. 517 836 076
godziny dyżurów 10:00 – 12:00 i 17:00 – 20:00
Lubelski – region_lubelski@al-anon.org.pl
tel. 696 664 890  w poniedziałki i  czwartki w godzinach 18:00 – 20:00
Łodzki – region_lodzki@al-anon.org.pl
tel.  690 680 117
Podlaski – region_podlaski@al-anon.org.pl
tel. 570 582 828
Podkarpacki – region_podkarpacki@al-anon.org.pl
tel. 518 925 592  w poniedziałek w godz. 12:00 – 13:00, piątek 18:00 – 21:00
Radomski – region_radomski@al-anon.org.pl
tel. 696 506 927 w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 18:00 – 21:00
Śląsko-Dąbrowski
region_slasko-dabrowski@al-anon.org.pl
tel. 884 674 265 od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 – 20:00
Warmińsko-Mazurski
region_warminsko-mazurski@al-anon.org.pl
tel. 514 101 864 w środę i piątek w godz. 19:00-21:00
Warszawski – region_warszawski@al-anon.org.pl
tel. 606 919 215
Wielkopolska – region_wielkopolska@al-anon.org.pl
tel. 691 894 286
Zachodniopomorski
region_zachodniopomorski@al-anon.org.pl
tel. 506 909 897


Adresy mailowe komitetów:

Informacji publicznej 
informacja_publiczna@al-anon.org.pl
Taktyki
taktyka_i_struktury@al-anon.org.pl  
Komitet Finansowy
komitet_finansowy@al-anon.org.pl  
Współpracy z profesjonalistami
kontakty_z_instytucjami@al-anon.org.pl   
Literatury
literatura@al-anon.org.pl  
Alateen
alateen@al-anon.org.pl   
Archiwum
archiwum@al-anon.org.pl  
Konferencyjny
komitet_konferencyjny@al-anon.org.pl

Pozostałe adresy mailowe służb:

Przewodnicząca – przewodniczaca@al-anon.org.pl
Sekretarz – sekretarz@al-anon.org.pl  
Skarbnik – skarbnik@al-anon.org.pl  
Biuletyn Razem – redakcja_razem@al-anon.org.pl  
Informator dla profesjonalistów – osobie@al-anon.org.pl  
Delegat na IAGSM – delegat_na_iagsm@al-anon.org.pl  
Delegaci – delegaci@al-anon.org.pl  
Reprezentanci – reprezentanci@al-anon.org.pl
Powiernicy – powiernicy@al-anon.org.pl
Pytania – skrzynka_na_pytania@al-anon.org.pl
Administrator strony – admin@al-anon.org.pl
Administrator forum dla służby –
forum.sluzby@al-anon.org.pl
Zespół do strony internetowej – zespol_do_strony@al-anon.org.pl

2 + 3 =


Stowarzyszenie Służb Grup Rodzinnych Al-Anon
os. Wichrowe Wzgórze 12c
61–675 Poznań

adres do korespondencji:
Skrytka pocztowa 14
60–980 Poznań 13
tel./fax: (61) 828 93 07

Dyżury w siedzibie Stowarzyszenia: 
Poniedziałek godz. 10:00 – 14:00
Wtorek godz. 10:00 – 14:00
Środa godz. 16:00 – 20:00
Czwartek godz. 10:00 – 14:00
Piątek godz. 10:00 – 14:00

Adresy e-mail:
stowarzyszenie@al-anon.org.pl
alanon@al-anon.org.pl

Konto bankowe:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. Oddział 1 w Poznaniu
64 1020 4027 0000 1802 0381 8358
KRS: 0000082338
NIP: 972-09-57-400
REGON: 639642850

* * *
Wpłat za literaturę dokonujemy na odrębne konto bankowe:
PKO BP I O/Poznań
83 1020 4027 0000 1702 0772 7359

Al-anon